איך שומרים על שיער שעבר החלקה אורגנית?

איך שומרים על שיער שעבר החלקה אורגנית? החלקה אורגנית היא הגשמת חלום לכל אחת שלא יכולה להתחיל יום בלי מחליק שיער ביתי או מייבש שיער.

להלן מספר דגשים שחשוב לדעת לפני ביצוע החלקה אורגנית - לחצי כאן אם את מעוניינת ללמוד בקורס החלקות שיער 

בחירת מעצב השיער שיבצע את החלקת השיער- אם ביצעת את החלקת שיער אורגנית אצל מעצב שיער מיומן ומקצועי והשיער שלך קיבל את כל התוצאות המיוחלות, חלק כמו שרצית רך ונעים למגע, אז בהחלט את פטורה מחלק ניכר בתחזוקת השיער. אך אם התוצאות אינן מושלמות והשיער בחלקו לא חלק כמצופה תצטרכי מידי פעם לבצע גימורים עם מחליק השיער הביתי. כך שחשוב מאוד שתלכי לבעל מקצוע מיומן ובעל ניסיון והכשרה נכונה לקבלת השיער המושלם. ברשת מספרות מוטיה רובין תקבלי את כל המידע המקצועי להחלקת שיערך.

החלקת שיער במוטיה רובין

החלקות נוספות לשורשי השיער - תדירות ביצוע החלקות לשורשי השיער תלויות בקצב צמיחת השיער ובאיזה תלתול מדובר. אם המדובר בשיער מאוד מתולתל-מקורזל יהיה עליך לחדש את ההחלקה באזור השורשים מידי 4-6 חודשים. אם המדובר בשיער מתולתל פחות-גלי, חידוש ההחלקה באזור השורשים יתבצע מידי 6-7 חודשים. זה המקום להפריך שמועה מאוד מטעה לעניין חידוש החלקה לשורשי השיער, החידוש אינו פוגע בשיער להיפך, אם ביצעת את ההחלקה אצל מעצב שיער מקצועי את תזכי לשיער אף יותר מטופח ובריא. לשם כך תוכלי להגיע לכל אחד מסניפיו של מעצב השיער מוטי רובין.

כיצד לנהוג בשיער לאחר החלקת שיער- רצוי להשתמש בשמפו ללא מלחים, במסיכה מועשרת בשמן אגוז ברזילאי ובשמן אגוז ברזילאי. 

כיצד לטפל בשיער שעבר החלקה אורגנית- יש להשתמש בתכשירים (שמפו,מסכה) המיועדים לשיער לאחר החלקה בדר"כ. תכשירים אלה תוכלי לרכוש גם אצל מעצב השיער ובהמלצתו וגם בפארמים השונים. רצוי שתבחרי במוצרים איכותיים המזינים את השיער ומטפחים אותו במינרלים הדרושים לו לדוגמה: סדרת המוצרים שלנו FLEXI CARE היעודיים לשימור החלקה ולטיפוח השיער.  שמפו כזה עשיר בפרוטאין ועוזר בטיפוח השערה ורמת החומציות בשמפו היא נמוכה משמעותית מאשר בשמפו רגיל.

מומלץ לשלב בכל חפיפה מסיכת שיער העשירה בקרטין, שאלי את מעצב השיער שימליץ לך.

נשמח לענות על השאלות שלך ולייעץ בכל נושא ואופן הטיפול הרצוי בשיערך

מעוניינים ב לימודי החלקות