בית ספר לעיצוב שיער למען הקהילה

בית ספר לעיצוב שיער משתף פעולה בפרויקטים רבים למען הקהילה

מעצבי שיער, בוגרים מ בית ספר לעיצוב שיער מוטיה רובין מגיעים ומאיישים את מתחם עיצוב השיער. מספרים, מעצבים שיער וחוזרים תמיד נרגשים ומלאים ברשמים ובעיקר גאים בהיותם תלמידי קורס עיצוב שיער שיודע לתת. באקדמיה ללימודי עיצוב שיער מוטיה רובין רואים בהתנדבות למען הקהילה ערך עליון. מוטיה רובין, מחנך ומגדל כבר שנים רבות דורות של מעצבי שיער, רואה בפעולת ההתנדבות אלמנט חינוכי בראש ובראשונה.

 בית ספר לעיצוב שיער למען הקהילה
אנו רוצים להודות מקרב ליבנו לבוגרי בית ספר לספרות של מוטיה רובין אשר סיפרו, עיצבו את שיערם ובעיקר פינקו את הילדים ואת האימהות השוהות עימם בבית החולים ספרא בתל השומר, במסגרת פרויקט מוטיה רובין
ועמותת נותנים תקווה. אנו גאים בכם כמעצבי שיער וכבני אדם נפלאים!
בית ספר לספרות למען הקהילה
 
מוטיה רובין: "כמורה לעיצוב שיער ונושא דגל האקדמיה, שמתי לי למטרה, מלבד גידול דור חדש של מעצבי שיער, להקנות לתלמידי ערכים של רגישות ותרומה לחברה. בבית הספר לעיצוב שיער, חשוב לנו לחנך את התלמידים והבוגרים שלנו, לתרום מהידע שלהם, מכישרונם ומזמנם לטובת אוכלוסיות חלשות וילדים חולים. התוצאה היא שמעצבי השיער שלנו יוצאים נשכרים!
בית ספר לעיצוב שיער למען הקהילה
בכל אירוע בו הם משתתפים הם מתרגלים את עבודת עיצוב השיער על מגוון שלם של אוכלוסיות, התנסות שבנוסף לתחושת הנתינה המספקת, מוסיפה יידע פרקטי ומגבירה את ביטחונם העצמי. כמנטור וכמעצב שיער וותיק אני יודע שמעצב שיער מוצלח הוא כזה הקשוב ללקוח, המסוגל להרגיש אותו, והגורם לו להיות מרוצה. על פי השקפת עולמי, עבודת עיצוב השיער בהתנדבות היא תהליך שהופך כל מעצב שיער למעצב טוב יותר. הרצון שלנו לרצות את הקהילה ולהוסיף שמחה לחייהם, הופך אותנו לאנשים קשובים יותר וכאלה שיכולים בכל עיצוב שיער וסירוק להגיע לריצוי מלא של הלקוחות."
בית ספר לספרות למען הקהילה
בית ספר לעיצוב שיער למען הקהילה