החלקות שיער, הצעד לחיים קלים

החלקות שיער ברשת מספרות מוטיה רובין

האבולוציה של החלקת שיער, לאורך השנים עברה לא מעט תהפוכות.

בתחילה נעשה שימוש בחום בדרכים שונות, מייבשי שיער בטמפרטורות נמוכות, מחליקי שיער פשוטים, אך החלקה כזו החזיקה ימים ספורים בלבד ונדרשתן להגיע למעצב השיער לפעולה זו בכל פעם מחדש. אחר כך, הומצא מייבש השיער האולטימטיבי והחדיש אשר מהר מאוד הפך לאביזר שימושי במלתחתה של כל אישה שלמדה לבצע את פעולת עיצוב השיער בכוחות עצמה, אחרות המשיכו לבקר אצל מעצב השיער. בהמשך, הגיע גם מגהץ השיער הקרמי (הסטרייטנר) המצוי גם הוא כיום אצל כל אישה בביתה. כל הפתרונות האלה ליישור השיער היוו פתרון למספר ימים בלבד.

ואז הגיע הפתרון הקבוע של החלקת שיער יפנית. בפעולה חד פעמית אצל מעצב השיער מוטי רובין, את מקבלת שיער חלק, בריא, גולש וזוהר לצמיתות.

פעולה זו של החלקה יפנית אצל מעצב שיער מקצועי בהחלקות יפניות, תמצאי בכל אחד מסניפי מוטי רובין. החלקת שיער יפנית תעניק לך שיער חלק לתמיד, כמו שבאמת תמיד רצית.החלקה יפנית ברשת מספרות מוטיה רובין

יתרונות ההחלקה היפנית לעומת השיטות הישנות והביתיות:

מעבר להבדל של הקביעות, וקבלת שיער חלק ונעים למגע לתמיד, ישנם עוד יתרונות להחלקה היפנית לעומת כל השיטות הישנות.

בכל השיטות הישנות, השיער עובר טראומה, השיער נשרף, מתפצל ונשבר כתוצאה משימוש איטי, בקצב לא אחיד, בחום גבוה וישירות על השיער תוך סירוק חוזר ונשנה. וזאת בכל פעם ובכל פעולה יומיומית.

לעומת זאת בהחלקה היפנית, לא רק שלא תצטרכי יותר את פעולת שריפת השיער היומיומית, אלא שבתהליך ההחלקה השיער מוזן בויטמינים ומינרלים המחיים ומשקמים את השיער. וכך בעצם את מקבלת שיער בריא יותר, יפה יותר, גולש ונעים למגע וכמובן חלק יותר ולתמיד!

אז בכל מקרה, את רוצה שיער חלק ובכל מקרה, זה השיער שאת מסתובבת איתו ביומיום רק שכרגע את מקפידה לשרוף את השיער על ידי הפעולות הישנות שמנינו קודם. אז מדוע שלא תתקדמי צעד אחד קדימה לחיים קלים יותר?

נשמח לענות על השאלות שלך ולייעץ בכל נושא ואופן הטיפול הרצוי בשיערך

רוצה ללמוד החלקות שיער ? לחצו כאן קורס החלקות שיער