חיילים משוחררים בונים עתיד מקצועי טוב יותר בתחום הברברינג!

חיילים משוחררים בונים עתיד מקצועי בתחום הברברינג!

 "תשקיעו בשיער הוא תמיד בצמיחה" (רפאל רובין, המנהל האמנותי של מוטיה רובין רשת בתי הספר לעיצוב שיער) ובפרט אם מדובר בברבריות.

דור ה-Z שבר בשנים האחרונות את הרקורד בתעשיית הבארברינג הבינלאומית עם הפריחה המובהקת של תעשיית הברברשופס ועולם האסתטיקה לגבר וכל זה בזכות פופולאריות פלטפורמת הרשת החברתית שהיוותה את החשיפה לרעיונות מכל העולם והשראה להתפתחות מקצועית ולפתיחת מאות אלפי מספרות גברים ברחבי העולם, המתמקדות בטיפוח לגבר.

מוטיה רובין בית ספר מספר 1 ללימודי עיצוב שיער ו בית ספר לספרות גברים, מתמקד בהכשרת תלמידים.

יסוד החזון של מוטיה רובין בית ספר לספרות, עומדת השאיפה להעניק למעצבי שיער, ולמקצועני הברברינג (ספרי גברים מקצוענים) הזדמנות לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, לקדמם ולייצגם לרמה וסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים.

לימודי ספרות גברים
לימודי ספרות גברים

לשם כך, אנו עושים הרבה יותר מלהכשיר את דור העתיד בעיצוב שיער! העשייה שלנו בבית הספר לעיצוב שיער מעודדת הרחבה של מודעות, יצירתיות ודמיון באופן מתמיד. הדבר יוצא לידי ביטוי, באירועי ההעשרה, סמינרים, השתלמויות, כנסים בינלאומיים, אליפויות, תחרויות בעולם ובארץ, כיתות אמן ועוד הרבה אירועים המופקים על ידינו הין בישראל ובין אם מחוצה לה.

חטיבת הברברינג - לימודי ספרות גברים בבית הספר לעיצוב שיער מוטיה רובין, מציעה מגוון גדול של קורסים עבור מי שרוצה להתחיל מרמת אפס וגם עבור מי שמצפה לשדרג את הידע הקיים.   

רפאל רובין אומר "אנחנו מובילים את התלמידים שלנו למצוינות, לעצמאות כלכלית וחופש עסקי שמקנים לתלמידים שלנו את יכולות התמרון הטובים ביותר בעסק העתידי להרגיש בטוח באופן מקצועי תוך כדי ביצוע התספורת באופן עצמאי, כמו גם מעניקים כלים פרקטיים לפתיחת עסק ומלמדים לא רק את שיטות הגזירה המתקדמות, אלא גם ניהול עסקי בטוח. אנו דוגלים בהצבת יעדים ומתמידים בהם תוך דאגה מקסימלית לתלמידים באופן אישי ומסור"

קורס ספרות גברים
קורס ספרות גברים

חיילים משוחררים רבים פונים ללימודים מייד לאחר הטיול הגדול, וחלקם אינם יודעים היכן ניתן ללמוד את מסלול הלימודים בו הם חפצים ולשלם עבורו באמצעות הפקדון.

חיילים משוחררים רבים מוצאים את עצמם חסרי אונים לאחר הטיול הגדול. הראש עדיין במזרח או בדרום אמריקה, ופתאום צריך להפוך למבוגרים ולהחליט את אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים, זו שהתחמקנו ממנה מהילדות: "מה אנחנו רוצים להיות כשנהיה גדולים", כי זה הרגע שבו אנחנו כבר גדולים ואי אפשר לדחות יותר את ההחלטה.

מה שהופך את ההחלטה לעוד יותר קשה הוא שחיילים משוחררים רבים אינם מודעים לכל זכויותיהם. מה אפשר ללמוד ספרות גברים גם על חשבון הפיקדון? רגע ואם עשיתי שירות לאומי?

ללמוד ספרות חשבון הפקדון!

אם אתם פונים ללימודי עיצוב שיער או ללימודי ספרות גברים בבית הספר לעיצוב שיער מוטיה רובין, תוכלו לנצל את כספי הפקדון!

אם ברצונכם לדעת פרטים נוספים, הנכם מוזמנים לפנות אל יועצות הלימודים שלנו שישמחו לסייע לכם ולענות על כל שאלה.

השירות אינו כרוך בתשלום.

ברצוני לקבל ניוזלטר ועדכונים אודות קורסים ומבצעים