כל מה שרצית לדעת על החלקה יפנית

החלקה יפנית היא לא נחלת העבר.. אמנם החלקות אורגניות תפסו את מקומן והתהליך הוא הרבה יותר קצר והמחיר נמוך בהרבה, אך יחד עם זאת החלקה יפנית היא פיתרון מושלב עבור בנות רבות שמעוניינות להחליק לצמיתות את מחלפותיהן

החלקה יפנית לשיער זו בעצם התערבות בגן הטבעי של השיער הקיים ההופכת שיער מתולתל/גלי לשיער חלק לתמיד. מדובר בשיער הקיים, השורשים החדשים שיצמחו יצטרכו לעבור טיפול נוסף מידי 4-7 חודשים במקרה של שיער מתולתל מאוד ואחת לשנה בשיער מתולתל פחות.

החלקה יפנית, רשת מספרות מוטיה רובין

החלקה יפנית, רשת מספרות מוטיה רובין

למי מיועדת החלקה יפנית:

למעשה בשגרת דיבורנו אנו משייכים החלקת שיער לנשים, אך גם גברים רבים בעלי שיער ארוך יפנו להחלקת שיער יפנית כדי לקבל שיער חלק, בריא ורך למגע.

החלקת שיער יפנית מתאימה לבעלי שיער באורך 5 ס"מ ויותר, מתולתל, מקורזל או גלי. ולבעלי מצבי שיער שונים, בין אם המדובר בשיער צבוע/פגום, שיער מחומצן, שיער עם גוונים. או שיער טבעי ובריא, שיער קשה ועבה ושיער עקשן. 

ברשת המספרות של מוטי רובין, יידעו להתאים עבורך את ההחלקה היפנית במינון המותאם לסוג שיערך כדי שהתוצאה תהיה שיער חלק, בריא ורך למגע.

החלקה יפנית – איך זה עובד?

כאשר תגיעי למספרה לביצוע החלקה יפנית לשיערך, חשוב שלא תתביישי לברר ולשאול את מעצב השיער את כל השאלות על מנת שתדעי שאת בידיים הנכונות. 

טיפול לא מקצועי ולא מוסמך, עלול להביא לתוצאה לא רצויה ואף לנזקים.

פעולת ההחלקה לוקחת בין 3-5 שעות בהם יבדוק הספר את שיערך ויתאים לו את הטיפול הנכון לך. השיער יעבור מספר שלבים בטיפול יסודי ומקצועי שבסופם תקבלי מראה חדש עם השיער שתמיד חלמת עליו.

החלקה יפנית פועלת בין היתר לשיקום השיער. התכשיר איתו מבוצעת ההחלקה היפנית מורכב ממרכיבים מן הטבע שעצם שילובם בתכשיר אחד מאפשר להפוך שיער מתולתל או גלי לשיער בריא ובעל אנרגיה מחודשת ובעיקר שיער חלק.

החלקה יפנית, רשת מספרות מוטיה רובין

החלקה יפנית, רשת מספרות מוטיה רובין

ההחלקה היפנית חודרת לשערה ומפרקת את מרכיב הגן הטמון בה, לאחר המתנה קצובה עם התכשיר על השיער, שוטפים ומייבשים בעזרת מייבש שיער. 

לסיום התהליך מגהצים את השיער בעזרת מחליק שיער קרמי בעל טמפרטורה קבועה. פעולה זו עוזרת להחלקה היפנית להזין את השיער בויטמינים והמינרלים שבמרכיבי התכשיר ובונה מחדש את מרכיב גן השערה ומקבעת אותו לסגנון אותו אנו רוצים לעצב. בסיום פעולת החלקת שיער יפנית תקבלי שיער חלק וגולש, בריא ומלא ברק, רך ונעים למגע לתמיד.

נשמח לענות על השאלות שלך ולייעץ בכל נושא ואופן הטיפול הרצוי בשיערך

מעוניינים ב לימודי החלקות רוצה ללמוד החלקות שיער ? לחצו כאן קורס החלקות שיער