Hebrew English Russian

חיילים משוחררים בונים עתיד מקצועי טוב יותר בתחום הברברינג!

חיילים משוחררים בונים עתיד מקצועי בתחום הברברינג!

 "תשקיעו בשיער הוא תמיד בצמיחה" (רפאל רובין, המנהל האמנותי של מוטיה רובין רשת בתי הספר לעיצוב שיער) ובפרט אם מדובר בברבריות.

דור ה-Z שבר בשנים האחרונות את הרקורד בתעשיית הבארברינג הבינלאומית עם הפריחה המובהקת של תעשיית הברברשופס ועולם האסתטיקה לגבר וכל זה בזכות פופולאריות פלטפורמת הרשת החברתית שהיוותה את החשיפה לרעיונות מכל העולם והשראה להתפתחות מקצועית ולפתיחת מאות אלפי מספרות גברים ברחבי העולם, המתמקדות בטיפוח לגבר.

מוטיה רובין בית ספר מספר 1 ללימודי עיצוב שיער ו בית ספר לספרות גברים, מתמקד בהכשרת תלמידים.

יסוד החזון של מוטיה רובין בית ספר לספרות, עומדת השאיפה להעניק למעצבי שיער, ולמקצועני הברברינג (ספרי גברים מקצוענים) הזדמנות לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, לקדמם ולייצגם לרמה וסטנדרטים גבוהים ובינלאומיים.

לימודי ספרות גברים
לימודי ספרות גברים

לשם כך, אנו עושים הרבה יותר מלהכשיר את דור העתיד בעיצוב שיער! העשייה שלנו בבית הספר לעיצוב שיער מעודדת הרחבה של מודעות, יצירתיות ודמיון באופן מתמיד. הדבר יוצא לידי ביטוי, באירועי ההעשרה, סמינרים, השתלמויות, כנסים בינלאומיים, אליפויות, תחרויות בעולם ובארץ, כיתות אמן ועוד הרבה אירועים המופקים על ידינו הין בישראל ובין אם מחוצה לה.

חטיבת הברברינג - לימודי ספרות גברים בבית הספר לעיצוב שיער מוטיה רובין, מציעה מגוון גדול של קורסים עבור מי שרוצה להתחיל מרמת אפס וגם עבור מי שמצפה לשדרג את הידע הקיים.   

רפאל רובין אומר "אנחנו מובילים את התלמידים שלנו למצוינות, לעצמאות כלכלית וחופש עסקי שמקנים לתלמידים שלנו את יכולות התמרון הטובים ביותר בעסק העתידי להרגיש בטוח באופן מקצועי תוך כדי ביצוע התספורת באופן עצמאי, כמו גם מעניקים כלים פרקטיים לפתיחת עסק ומלמדים לא רק את שיטות הגזירה המתקדמות, אלא גם ניהול עסקי בטוח. אנו דוגלים בהצבת יעדים ומתמידים בהם תוך דאגה מקסימלית לתלמידים באופן אישי ומסור"

קורס ספרות גברים
קורס ספרות גברים

חיילים משוחררים רבים פונים ללימודים מייד לאחר הטיול הגדול, וחלקם אינם יודעים היכן ניתן ללמוד את מסלול הלימודים בו הם חפצים ולשלם עבורו באמצעות הפקדון.

חיילים משוחררים רבים מוצאים את עצמם חסרי אונים לאחר הטיול הגדול. הראש עדיין במזרח או בדרום אמריקה, ופתאום צריך להפוך למבוגרים ולהחליט את אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים, זו שהתחמקנו ממנה מהילדות: "מה אנחנו רוצים להיות כשנהיה גדולים", כי זה הרגע שבו אנחנו כבר גדולים ואי אפשר לדחות יותר את ההחלטה.

מה שהופך את ההחלטה לעוד יותר קשה הוא שחיילים משוחררים רבים אינם מודעים לכל זכויותיהם. מה אפשר ללמוד ספרות גברים גם על חשבון הפיקדון? רגע ואם עשיתי שירות לאומי?

ללמוד ספרות חשבון הפקדון!

אם אתם פונים ללימודי עיצוב שיער או ללימודי ספרות גברים בבית הספר לעיצוב שיער מוטיה רובין, תוכלו לנצל את כספי הפקדון!

אם ברצונכם לדעת פרטים נוספים, הנכם מוזמנים לפנות אל יועצות הלימודים שלנו שישמחו לסייע לכם ולענות על כל שאלה.

השירות אינו כרוך בתשלום.

ברצוני לקבל ניוזלטר ועדכונים אודות קורסים ומבצעים

ספר גברים או ביזנס מן?

ספר גברים או ביזנס מן? שניהם! יזמות עסקית למעצבי תספורות גברים 

יסודות הצבע בשיער

יסודות הצבע בשיער - כזה שיעור מעצבי שיער בישראל מזמן לא קיבלו

אם כבר קורס כימיה ויסודות הצבע לשיער, אז ארגנו חשיפה מקיפה ליסודות הצבע ושטיפות הצבעים וכל זה בלי סודות בדיוק כמו שאנחנו אוהבים! אם גם אתם שואלים איך להגיע לתוצאת הצבע המושלמת ואתם ניצבים מול אתגרי צבע, זה בול בשבילכם! מסלול מקצועי למעצבי שיער בכל הרמות.

MATRIX פרופשיונל והמדריכים הראשיים של בית הספר לעיצוב שיער MOTIE RUBIN בהרצאות והשתלמויות למעצבי שיער מתקדמים.
בסדרת ההדרכות מתחילת השנה, (ו..אנחנו רק בתחילת פברואר) התכנסו מאות מעצבי שיער ואנשי מקצוע באקדמיה של מוטיה רובין בתל-אביב ובחיפה לסדרת קורסים מתקדמים בנושאי גזירות שיער וצבע (ת'אמת, כזה שיעור מעצבי שיער מזמן לא קיבלו!)

בשני סבבים לאורך הסדנאות, הציגו באקדמיית מוטיה רובין את שיטות הגזירה המתקדמות שפותחו באקדמיה ושיטות צביעה עם מותג הצבעים MATRIX. הקולוריסטית - אינה פלטונובה העמיקה בהסבר מקיף לאורך ולרוחב את השימוש באלמנטים שבצבעי השיער. 


מעצבי השיער מוטיה רובין ורפאל רובין, אשר ניצחו במקצועיות מהפנטת על הדרכה מרתקת ויצירתיות אינסופית.
הדגימו 4 מראות וטרנדים שנוצרו עם הגוונים החדשים של מטריקס. ההשתלמות נערכה בהשראת Academy Look & Learn באווירה לימודית עם שאלות-תשובות בלייב, ובמרכזו המשפט הגורס "על מנת להיות בלתי ניתנים להחלפה אתם חייבים תמיד להיות שונים" (קוקו שאנל).

אינה פלטונובה

צבע לשיער


השימוש בסדרת צבעי השיער MATRIX SoColor הפרמננטיים החדשה בשילוב עם גווני טון על טון מסדרת Acidic פותחת בפני מעצבי השיער צוהר ליצירתיות אינסופית:
הדגשת גוון – מעניקים מגע אינטנסיבי לצבע השיער ומדגישים את תוצאת הגוון.
ניטרול גוון – מעצב השיער עושה שימוש יומיומי בידע ובמיומנות שלו כדי לתקן "טעויות צבע"; תוצאות נועזות מידי, צבעים דהויים ועוד. באמצעות הגוונים החדשים ניתן לתקן מצבים אלו.
אפקטים מיוחדים – גוונים חמים או קרים ייחודיים המעניקים למעצב השיער אפשרויות אינסופיות להשראה ויצירה.

מוטיה רובין ורפאל רובין בפעולה


באירוע עצמו מסרו מוטיה רובין ורפאל רובין: "SoColor Sync MATRIX מאפשרים לנו למעצבי שיער יצירה אינסופית. מדובר בכלי בעל משמעות רבה לכל מעצב שיער, המעניק יכולת לנטרל גוונים לא רצויים ולהעשיר גוונים קיימים. מעצב שיער שרואה את הלקוחה שלו, ב-MATRIX יוכל למצוא מענה מעולה לכל אופי: Matrix SoColor הוא כלי טכני עם משמעות יצירתית רחבה".

מתוך קורס תספורות

קורס עיצוב שיער

 רוצים לקבל פרטים בנושא תוכניות הלימודים? 

מלאו את הפרטים כאן:

ברצוני לקבל ניוזלטר ועדכונים אודות קורסים ומבצעים

 

קורס ספרות גברים מקצועי - קורס Barber

הגבר והזקן- קורס תספורות גברים מקצועי מהמכונה ועת התער!

פומפדור - POMPADOUR טרנד תספורות לגבר הכובש בעולם

גבירותי ורבותי, תשננו את השם הבא - POMPADOUR – פומפדור בתספורות גברים

רטרו שיק בתספורות גברים - הטרנדית החדשה שתככב עוד הרבה השנה. היא עשתה אינספור קאמבקים וכל פעם היא הומצאה מחדש! פומפדור – היא התשובה לקלאסיקה הנצחית של תספורות הגברים!

שיעור היסטוריה קצר על תספורת פומפדור לגבר:

התספורת נקראת כך על שמה של ה-מרקיזה דה פומפדור (fr. marquise de Pompadour), המאהבת המיתולוגית של מלך צרפת לואי ה-15. התסרוקת שהליידי פומפדור עיצבה, הפכה במהרה לביטוי של יוקרה ומעמד בקרב נשות המאה ה- 18. הסטייל הגיעה למצב בלתי ייאמן כשייצרו קונסטרוקציה מתכתית מיוחדת רק לשם שהפומפדור יהיה מספיק גבוהה ויחזיק יותר. במאה ה-20, הסטייל והתסרוקת חזרו לפופולריות, והפעם אלביס פרסלי, שכבש את העולם עם קולו המדהים וללא ספק יופיו הכובש הספיק לעשות ריקאמבק לסטייל עיצוב השיער. כולם עיצבו פומפדור- רוקנרולרים, אנשים רגילים, צעירים, נשים, גברים כולם! לגברים זה היה סטנדרטי לחלוטין לבלות כשעה בעיצוב השיער כל בוקר.

unsplash.com - Cristina Gottardi

Susan Mohr-unsplash.com

 

מה הלו"ז:

מה אומרת שיטת הפומפדור והסטיילינג עצמו - היום במציאות עם "פומפדור" למעשה הרבה יותר קל. כמובן ללא קונסטרוקציות אבל עם מבחר עצום של חומרי עיצוב ומכשירים חמים שיסייעו לעצב ת'שיער, עם שילובי גזירות ותספורות בטכניקות שונות, תספורת זו מהווה פתרון אוניברסלי לכל גיל, מבני נוער ועד המבוגרים.

פומפדור – עם נפח בחלק העליון (הפדחת), צידי רכות בדירוג חלק ורך (לדוגמה, בשילוב עם טכניקת ה-Fade). שיער ארוך בין קטע המצח לבין קודקוד הראש. באמצעות מוצרי עיצוב מסרקים את אורך השיער כלפי מעלה ומשחקים אחורה או לצד עד העיצוב הרצוי.

זה באמת תלוי בהעדפה האישית שלך ובמבנה הפנים שלך, על זה בהחלט נדון בהמשך.

סלמן אבויוסף- בוגר בית הספר לעיצוב שיער מוטיה רובין- אלוף אירופה 2020

איך עושים תספורת לגבר פומפדור?

סה"כ רוב הספרים – מומחי הברברינג די מכירים את התספורת, עבורם שיטות הגזירה הן די סטנדרטיים, אך היד והרגש האמנותי האישי של כל אחד ממעצבי השיער כמו גם אמצעי העיצוב והמוצרים משחקים תפקיד חשוב בעיצוב הסופי. 

שאלת כיוון עיצוב השיער וצמיחת השיער מאוד משפיעה על התספורת ואפילו די מכרעת: זה לגמרי תלוי בדרישות שלך. הספר יכול להציע את סוגי הפומפדור המתאימים לך. בלי קשר לשביל או לצד שאליו אתה רגיל להסתרק, אתה צריך לבחור רק כיוון אחד - כדי שהשיער יתרגל לעיצוב ויהיה עם נפח ככל האפשר. כעיקרון, התספורת נעשית בשני שלבים, על שיער רטוב ולאחר יבוש ועיצוב מברשת עגולה ופן במיוחד באזור הפוני ולאחר מכן חשוב ממש לעשות את הפינישים- הגימורים האחרונים באמצעות מספריים מדללות.

תסמוך על מעצב השיער שלך, ספרי גברים - בברבריות, ובכלל אנשי מקצוע בהחלט יסייעו לך ויתאימו לסגנון האישי שלך את המראה המושלם ויעניקו כמה טיפים לטיפול ועיצוב השיער. ברוב המקרים, שיטות גזירה בהחלט משפיעות עד כמה יהיה לך קל לעצב ת'שיער אבל בתכל'ס הן לא שונות זו מזו בהרבה, לעומת זאת עיצוב השיער ביום יום תלוי לחלוטין בשיטת העיצוב האישית שלך.

סלמן אבויוסף- בוגר בית הספר לעיצוב שיער מוטיה רובין- אלוף אירופה 2020

ובכל זאת, בוא נכיר כמה סוגים של תספורת פומפדור ואיזה מהם עדיף לך לבחור:

במקום הראשון במדרג ביקושים היא כמובן קלאסיקת הז'אנר – תספורת פומפדור בשילוב טכניקת Fade (מאנגלית "fade" – הדרגה ערפילית, היעלמות הדרגתית "ללא קווים" בין המעברים).

אחת המבוקשות בז'אנר: מעבר "מעורפל" באורכים בין הטופ של הפדחת לבין האורכים באזורים הנמוכים יותר שבגובה האוזניים. תספורת מתאימה לגברים בכל הגילים.

כמובן דורשת עיצוב יומיומי ותחזוקה.

את המקום השני בביקושים תופסת – ה- UNDERCUT הפומפדור עם המראה הפשוט שלו - UNDERCUT (מאנגלית " - undercut גזירה תחתית").

אמנם ברמת העשייה הי די פשוטה ללא דירוגים אך בכל זאת היא הגרסה הנועזת יותר – האקסטרווגנטית ביותר של תספורות פומפדור. עם נפח מקסימלי ועם רוב שיער מוברש לצד עם שביל צד מודגש. צידי רכות קצרים מאוד או מגולחים לחלוטין, מה שיוצר ניגודיות ומבחינה ויזואלית, תספורת שהופכת לבעלת נפח עוד יותר.

תחזוקת תספורת פומפדור לגבר:

אז ככה, לעתים תכופות יותר תצטרך לבקר במספרה. כי לתחזק תספורת עם קצרה בצדדים חייבים לרענן.

זקן? שפם? פאות? -שלושת המרכיבים במלתחת הגבר המחוספס - אז איך אתה מעדיף אותם? זקן הוליוודי, וורדי או גריוולדי, לא משנה איך, עם תספורת פומפדור תיראה מיליון דולר (לכל הפחות) זה בתנאי ואם בכלל מתאים לך זקן כך או כך את זה תחליט בעצמך.

הפומפדור יכול להתאים לך בכל מצב, גם אם בכל זאת צפיפות הזקן שלך לא מספיק מלאה והזקן אצלך הוא בעצם זקנקן דליל או שצומחות לך זיפים קצרים של "לא התגלחתי שלושה ימים" אז בכל אופן כל אחד משילובי הפומפדור, יתאימו לך.

שני היבטים מאוד חשובים בתספורת לגבר פומפדור!

1.מבנה הפנים

2. זמן להקדיש לעיצוב.

אז אם מבחינת הזמנים הסתדרת, תסתדר גם עם מבנה הפנים. אנשים עם פנים עגלגלות או מאורכות יכולים לנסות אינסוף סגנונות בוואריאציות שונות של פומפדור,בלי לחשוש משינויים מרחיקי לכת. רק המלצה קטנה אך חשובה לבעלי פנים עגולות היא – כן לקצר ממש בצדדים! שילוב עם- Fade יקנו מראה פנים מאורך טיפה והתספורת תהיה בול תפורה עליכם.גם לבעלי מבנה פנים משולשות, תספורת פומפדור די מתאפשרת, אבל לא כדאי לבעלי עצמות לחיים רחבות ומצח צר. במקרה כזה עדיף להימנע מהגבהה יתרה של הבלורית "הפוני", עדיף להרחיב ת'פומפדור באיזור העליון של בפדחת.

לאנשים עם מבנה פנים מרובע, דירוג ב-Fade, לא רעיון טוב. הסיבה היא שזה יגרום למראה ראש ופנים רחבים יותר, במקרה כזה כדאי להשאיר מראה מלא יותר בצדדים ולתת דגש על גובה השיער ועל פוני מחודד אגב פומפדור זה לא רק לבעלי שיער חלק אפשר בהחלט להגשים חלום גם למתולתלים!

איך? שתי אפשרויות:

1. באמצעות פן עד החפיפה הבאה.

2. באמצעות החלקת שיער עד חצי שנה.

אפשרויות בלתי נגמרות בעיצוב שיער וסטיילינג מעניקים לגבר ליהנות משינויים בשיער בלי שום מגבלה! (אל תשאלו על " מה אם יש קרחת", כי נשלח אתכם ישר לטורקיה. אבל על זה נרחיב במאמר הבא

אז אם המאמר נתן לך השראה וחשק ללמוד את תחום הברברינג וליצור תספורות משל עצמך,

זה הזמן! ללמוד – קורס תספורות גברים - ברברינג המקיף והמקצועי בישראל

הקורס הייחודי מעניק למשתתפים: כלים, ידע וטכניקות ייחודיות על עולם הגזירות, תכנים לימודיים נרחבים ומעמיקים בתחום תספורות הגברים ספרות גברים ועיצוב זקנים ברמה הגבוהה ביותר וכל זה תוך ליווי צמוד ותמיכה מלאה - שלב אחר שלב.  לחיילים ניתן ללמוד בקורס גם ע"ח הפיקדון הצבאי. קבוצות למידה קטנות, הסבר מעשי אישי וחומרי לימוד שלא מלמדים באף בית ספר אחר בישראל.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם המידע המלא על קורס ברברינג - לימודי ספרות גברים

ברצוני לקבל ניוזלטר ועדכונים אודות קורסים ומבצעים

קורס צמות

צמות שקולעות בול! הכל על עולם הצמות

בשמלה אדומה ושתי צמות..הי,אבל לא רק! בואו נתחיל מההתחלה

לימודי עיצוב שיער בטיקטוק? זה לא טרנד זה מקצוע!

עמוד הטיקטוק של מוטיה רובין - בית ספר לעיצוב שיער הפך לדף הכי חם למשתמשי הטיקטוק. 

מוטיה רובין מנגיש את העולם הנחשק של לימודי עיצוב שיער גם לטיקטוק עם מגוון רחב של המלצות טיפים מקצועיים וקלילים.

בין אם שאלתם איך עושים תסרוקת, או מספרים גברים, כל הסרטונים הכי חמים מהאקדמיה בעמוד הטיק טוק. אז תתחילו לעקוב!

קורס עיצוב שיער לחיילים משוחררים

חייל, הקשב! עוברים ממדים ללימודים! קורס עיצוב שיער

חייל, הקשב! ממדים ללימודים הישר לתחום עיצוב השיער! 

ללמוד ספרות גברים - BARBER SHOP

מה נכון? ברבר או ספר גברים? גם אתם מבולבלים? הנה לכם תשובות לשאלות המטרידות! 

משחר ההיסטוריה הגברים דאגו לטיפוחם האישי, התספורת, הזקן והמראה החיצוני היה חלק בלתי נפרד מהופעה יומיומית נאה יותר.

המספרות הראשונות ה-"ברבא" (מלטינית "BARBA" –שפירושו  זקן) הופיעו ביוון העתיקה.

מספרות גברים - ברברשופ הקלאסי

כבר משלהי המאה ה-18, ה- BARBERSHOPS התפשטו ברחבי אירופה ואמריקה. באותה תקופה במספרות – "הברברשופס" היה המקום בו יכולת לא רק להסתפר, לעצב את השיער, לקצץ את השפם ולסדר את הזקן, אלא גם מקום בו יכולת לתפוס רגע של נחת מכל תלאות החיים, הרוטינה היומיומית, בקיצור מקום בו ניתן היה להירגע.  שיחה טובה עם ה-BARBER האישי שלך (הספר) שתיית קפה או וויסקי בחברת הגברים השכונתית.  

בתחילת שנות השבעים, בעקבות תנועות החופש והשלום של אותם הימים בארה"ב החלו השינויים ברוח האופנה והסטייל, תנועות החופש ותקופת ההיפסטרים כבשו גם את אירופה.. הגברים העדיפו את שיערם ארוך וחופשי, בעקבות כך תרבות הברברשופ הושפעה וחוותה דעיכה זמנית. בשלב זה הופיעו מכוני יופי שהעניקו תחת קורת גג אחת את שירותיהם לנשים ולגברים כאחד - מספרות יוניסקס.

 בישראל, מספרות הברברשופ החלו להופיע שוב בסוף המאה ה-20 עם התפתחות הרשת החברתית והעברת המסרים והתכנים המידית ובייחוד האינסטגרם. עידן חדש בהתפתחות מספרות גברים ייעודיות הפך את מקצוע הברברינג למקובל ופופולרי הרבה יותר. כיום מספרות הגברים - הברברשופ לא מדברות רק אופנה, סטייל וטרנד אלא מציגות מקצוע יוקרתי ודרך חיים!קורס ספרות גברים בית ספר לעיצוב שיער

כעת במאה ה-21 לגבר יש אינספור אפשרויות בחירה בין קשת רחבה של שירותי טיפוח במיוחד עבורו במספרה. לקוחות הברברשופ לא מסתפקים רק מתספורת גבר טובה, איכותית ומעיצוב מדויק של הזקן, הם יכולים לבחור גם במגוון רחב של שירותי טיפוח כמו: צבע לשיער, החלקת שיער, החלקה בזקן, מניקור ופדיקור לגברים, טיפולי פנים ייעודיים, שעווה לגבר, הסרת שיער לגבר ועוד. זהו עידן חדש בו ענף המספרות בכלל ותרבות הברברינג בפרט מתייעלת ומתפתחת במהירות ותופסת נתח מכובד בענף מקצועות היופי בישראל.תלמיד קורס ספרות גברים

קורס תספורות גברים ועבודה במספרת BARBER

בפקולטה לספרות גברים ב- MOTIE RUBIN - בית ספר לספרות גברים בישראל, יש דרך מתקדמת להביא את התלמידים ללא כל רקע וללא ניסיון קודם למצוינות ולהצלחה בתחום.    

קורס ספרות גברים באקדמיית מוטיה רובין מכין את הקרקע היציבה והבטוחה להצלחה בתחום הברברינג.

רפאל רובין ממובילי הענף ואחד המדריכים הבולטים בתחום אומר - "כידוע, בתחרויות יש תמיד מקום שני או שלישי..אך אין להסתפק בכך! השאיפה תמיד חייבת להיות ה-"ברבר-מאסטר" לא מספיק להכריז על עצמך שהינך הטוב ביותר, מציין רובין "אתה חייב להיות מקום ראשון באמת" כידוע קיימים סוגי שיער שונים בין אם בישראל או בין אם בעולם, בייחוד בארץ שהיא ברוכה בקיבוץ גלויות כשם שקיימים אוכלוסיות שונות ומגוונות, ספר גברים אמור להיות מסוגל להכיר לא רק את מגמות האופנה והטרנדים הרווחים באינסטגרם.. הרי בתכל'ס, תספורת גבר, היא לא רק פייד ודירוגים מאפס עם שבירת קווים.. חייבים לתת מענה גם ללקוחות שהטרנד והאופנה הם לא בדיוק נחלתם.רובין מציין כי "ידע ושליטה מוחלטת באלמנטים חשובים מתוך תוכנית הלימודים באקדמיית מוטיה רובין תוך שימוש בכלים נכונים במספריים מדללות ובמספריים לגזירה משפרים לבלתי היכר את תוצאות הגזירה"

לימודי ספרות גברים תספורות גברים זה לא רק פייד ודירוגים קצרים

אז אם בחרת ללמוד מקצוע רווחי לחיים ובחרת דווקא ב קורס ספרות גברים, אל תפספס את הקורס שלנו!

במסלול לימודי ה- BARBER SHOP - תכירו טכניקות עיצוב תספורות גברים וילדים, זיהוי סוגי שיער, זויות גזירה ומתיחות. סטיילינג תואם בהתאמה ייחודית ללקוח. לימודי עיצוב זקנים והחלקות שיער לגבר - הזקן המעוצב הפך להיות חלק בלתי נפרד ואף חשוב לא פחות מהתספורת עצמה כמו גם שירות להחלקת שיער

מה לומדים בקורס:

 • יסודות עיצוב השיער - תרגילי יסוד, פיתוח מיומנות
 • אחיזה נכונה בכלים וידע מקיף בשימוש מספריים מדללות
 • מספרים לחיתוך רגיל, הכרת הכלים והשימוש במכונות תספורת
 • מכונות פיניש ומכונות גילוח.
 • חפיפה ואבחון מבנה הגולגולת היכרות עם
 • סוגי שיער והכנה לקראת עבודה מעשית
 • שיטות לתספורות באורכים שונים בשילוב - דירוגים בשיטת טייפר, פייד קאט - לואו, ומדיום
 • שיטות לתספורות גברים קלאסיות באמצעות מסרק ומספריים
 • שיטות לתספורות גברים באמצעות מכונת תספורת
 • מכונת פיניש - מכונות גילוח ותערים
 • שיטות לתספורות קלאסיות - יומיומיות
 • שיטות לתספורות א-סימטריות
 • עיצוב וטיפוח הזקן
 • החלקת שיער לגבר
 • סקירת טרנדים עולמיים ברשת החברתית
 • פסיכולוגיה ויחסי לקוח ומעצב שיער
 • עיצוב שיער באמצעות מכשירים חמים
 • פרקטיקה - יישום התרגילים עם מודליסטים!

הסבר מעשי אישי וחומרי לימוד שלא מלמדים באף בית ספר אחר בישראל.

 

מעוניינים בפרטים נוספים? קבלו מידע מקיף אודות הקורס. מלאו פרטים:

ברצוני לקבל ניוזלטר ועדכונים אודות קורסים ומבצעים

קורס תסרוקות

225 תסרוקות בפחות מ-15 שיטות סירוק שונות

לו היינו אומרים שבעוד חודש מהיום תשלטו ב-15 טכניקות שונות (שהן יותר מ-200 וריאציות שונות של תסרוקות) שלא חשבתם שאי פעם תדעו לעצב ולסרק, הייתם הולכים על זה?  

בית הספר ללימודי עיצוב שיער

רשת בתי ספר לעיצוב שיער ומקצועות היופי המובילה בישראל. מוטיה רובין הוא התשובה הישראלית ללימודי אופנת השיער העולמית.
מבחר קורסים לעיצוב שיער ברמות שונות המשלבים בתוכם את האהבה והתשוקה לאופנה, לאיכות ולעיצוב שיער יחד עם המהות הישראלית שמקורה באופי שלנו כאנשים וכמעצבי שיער – מקצוענות, אנרגטיות, צבעוניות, אורבניות, חופשיות ושמחה.
MISRAD-KALKALA
omc-israel
בית ספר ללימודי ספרות ומקצועות היופי

הצטרפו לניוזלטר שלנו

התחברות תלמידים