עיצוב שיער מסמול טוק לביג ביזנס!

יש כמה דברים שחייבים לדעת על לימודי עיצוב שיער ובטוח ייהפכו לביג ביזנס!  

לימודי ספרות או בשמם העדכני לימודי עיצוב שיער, נחשבים לימודים מבוקשים ונחשבים. השוק אף פעם לא יהיה מוצף במעצבי שיער ובמיוחד במעצבי שיער טובים. עיצוב שיער הוא בראש ובראשונה עניין של כישרון וטכניקה, שימוש בחומרים ובמכשירים נכונים. בית ספר לספרות "סטנדרטי" מכשיר את תלמידיו למגוון מצומצם של מסלולים.

קורס עיצוב שיער

לעומת זאת לימודי עיצוב שיער באקדמיית מוטיה רובין מכשירים את תלמידיה למגוון רחב של מסלולים ביניהם: קורס תסרוקות, כימיה וצביעת שיער, עיצוב שיער ותספורות יומיומיות-מסחריות (המבוקשות ביותר כמו המדורגות ועוד.) עיצוב שיער ותספורות אופנתיות ואוונגרדיות, עיצוב שיער לכלות Long Hair, תסרוקות ערב, תסרוקות לבנות מצווה, תספורות אופנתיות וקלאסיות לגברים ועוד.

בוגרי קורס עיצוב שיער של מוטיה רובין, משתלבים מיד במספרות הטובות בישראל ובעולם ומהווים נכס אסטרטגי עבור המעסיקים שלהם.

בוגרי האקדמיה מתקדמים בסולם המקצוע אל צמרת מעצבי השיער בישראל ומשתלבים בתחום הבידור והתרבות ומלווים גופים שונים כמו תכניות טלוויזיה, תאטראות, קולנוע, מלווים הפקות אופנה שונות ואף פוצחים בקריירה מצליחה של פתיחת בית עסק עצמאי ומשגשג.

לומדים לשנות!

מדהים לגלות עד כמה שינוי התספורת או הצבע מיטיבים עם הלקוחות. תספורות הן לא רק עניין של אופנה אלא גם חלק בלתי נפרד מהופעה טובה בכל אירוע! ציוני דרך חשובים בחיים כמו חתונה (תסרוקות כלה), הולדת ילד (תסרוקות ערב), חגיגות בר או בת מצווה (תסרוקות בת מצווה לנערות) או אירועי חברה חשובים דורשים תשומת לב מיוחדת למראה חיצוני וכאן נכנסים לתמונה מעצבי השיער, בין אם זה לתספורת או לשינוי תדמית. לימודי עיצוב שיער במוטי רובין מכינים אותך לעולם של תעשייה משגשגת כי לא רק בישראל אלה בכל העולם חסידיה הגדולים של השגרה והקביעות ירצו, באיזה שהוא שלב בחיים, לשנות מעט או יזדקקו לעיצוב שיער, לפן, לקצוות, לגוונים או פשוט לתספורת כדי לשמור על מראה רענן ואופנתי.

בית ספר לעיצוב שיער

לימודי עיצוב שיער באקדמיית מוטי רובין:

באקדמיית מוטיה רובין קיימים למעלה מ-18 סוגי קורסים לעיצוב שיער, במגוון מסלולים קלאסיים או מתקדמים החל משלושה עד ל-תשעה חודשים למתחילים וגם סדנאות וסמינרים קצרים מיום אחד עד-3 חודשים למתקדמים.

לימודי עיצוב שיער חייבים בפיקוח של משרד התמ"ת, עם תום סיום קורס קלאסי מורחב נדרש התלמיד לעבור את מבחני הגמר המעשיים והעיוניים.

כל תלמיד שסיים את המבחנים בהצלחה מקבל סיווג מקצועי "ספר נשים סוג 1" של משרד התמ"ת.

למעשה נוהל הלימודים באקדמיית מתקיימים בפיקוח ממשלתי ובנוסף ע"פ קונספט לימודים של איגוד מעצבי השיער בינלאומי CMC HAIR WORLD, שכן בסופם של הלימודים ובתום מבחני הגמר לתלמיד מוענקת גם תעודה בינלאומית של האיגוד העולמי למעצבי השיער.

לימודי ספרות נשים

מה לומדים בקורס לעיצוב שיער?

ככל שהידע רחב יותר כך מתחזקת ההבנה בין האופנה העכשווית לבין הטרנדים המשתנים. עיצוב שיער הוא לא רק תספורת נוחה, עיצוב שיער קשור לשיח התרבותי המתקיים באופן תמידי בין הציבור הישראלי לרוח התקופות ולשינויים הקיימים גם בחו"ל. לכן, ההיסטוריה וסקירת התחזיות לעונות הקרבות בתחום השיער חשובה למעצבי השיער. לימודי ספרות באקדמיית מוטי רובין הורכבו בקפידה ע"י מוטי רובין, רפאל רובין וצוות מומחים בינלאומיים, הלימודים מחולקים לפי שבועות לימוד ומתארים כל שלב, כל נושא והספק הדברים הנלמדים בו. קורס ספרות מעניק מידע פרקטי בתחום יסודות טיפוח השיער והטיפול בו. צוות המדריכים והמורים המקצועיים באקדמיה מלמדים את כל הנדרש כדי לשלוט לא רק בטכניקות לביצוע תספורות אלה מלמדים גם לתרגם את רצונה של הלקוחה לתוצאה מוצלחת.

 בתי ספר לעיצוב שיער

למי מתאים ללמוד עיצוב שיער?

מסיימי צבא או שירות הלאומי יכולים ללמוד גם על חשבון הפיקדון הצבאי, לאוהבי אופנה ויופי, לאנשים שהאופנה נוגעת להם!

מקבלי אבטלה - שמעוניינים לעשות הסבת מקצוע וכן ניתן ללמוד גם בסיוע ממשלתי.

זה מקצוע שמאפשר לעבוד בו גם מהבית בכל שעה ביום ובכל העולם.

הקורס מתאים לאנשים שאוהבים להיות בחברת אנשים. מדובר על עיסוק מתמיד עם בני אדם וטיפול בשערם. הקורס מתאים למי שהאופנה נוגעת לו! שיודע להיות קשוב לרצון הלקוחות ומתאים למי שאוהב את תחום עיצוב השיער ומוכן ללמוד ולצמוח למעצב שיער מקצועי.

 

רוצים עוד פרטים? כל המידע 036091515