בית הספר הגבוה ללימודי עיצוב שיער

מוטיה רובין בית ספר לעיצוב שיער המתקדם בישראל

בית ספר לספרות המתקדם בישראל -  אם יש בכם כישרון יצירתי, תשוקה ליצור אופנה, שאיפה להיות מובילים בתעשיית עיצוב השיער ואתם יודעים שקריירה בעולם מקצועות היופי תפורה בול בשבילכם! קורס עיצוב שיער למתחילים באקדמיית מוטיה רובין יכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת קריירה מצליחה בתחום תעשיית השיער בישראל ובעולם.

בית ספר לעיצוב שיער

מעצב השיער, המנטור מוטיה רובין והצוות האמנותי שלו בנו מוניטין של מובילים בתחום עיצוב השיער. מה שהחל, לפני כ-21 שנים, בתל אביב התפתח והפך למותג בעל שם עולמי, שם נרדף לאופנה, איכות וחדשנות. אותה התשוקה שסייעה למוטיה רובין להפוך לשם דבר בתעשיית היופי מניעה את ההצלחה של האקדמיה לעיצוב השיער MOTIE RUBIN גם בישראל וגם בעולם.

לימודי עיצוב השיער באקדמיה:
באקדמיית מוטיה רובין בתל אביב, הלימודים דומים לעבודה בסלון יוקרתי ולא בדומה ללימודים השגרתיים ב בית ספר לעיצוב שיער מה שמבטיח חוויה ייחודית של למידה, 80% מהלימודים הינם  מעשיים, ו- 20% מלימודים הינם עיוניים. אנו מאמינים בדרך של עשייה אמיתית וכחלק מהדרך של האקדמיה להכנת הבוגרים לקריירה מוצלחת בתעשיית עיצוב השיער אנו דוגלים ב-"ט'כלס" למעשה הידע המקצועי הדרוש לעבודה מקצועית, עבודה בטוחה ומוכנות לפתוח בקריירה עצמאית, מוצלחת בענף תוסס ומתחדש. 
 
קריירה מוצלחת לאחר הלימודים:
מעסיקים רבים במכוני יופי ומספרות טוענים כי הסטודנטים שלנו מוכנים היטב למשרות במכונים שלהם. זו סיבה מספיק טובה בגללה מקבלים הבוגרים שלנו באופן קבוע הצעות חוזרות ונשנות לעבוד במכוני יופי ובמספרות היוקרתיות ברחבי הארץ, משם בוגרי האקדמיה שלנו מטפסים במהירות לתפקידי מפתח בתעשיית השיער.
"לא רק מאחורי הקלעים..." מעצבי השיער בדרך כלל לא מסונוורים מאור הזרקורים, העבודה בדרך כלל מתבצעת מאחורי הקלעים וזאת כדי לוודא שאותם אלו הנחשפים לאור הזרקורים ייראו נפלא.. אקדמיה MOTIE RUBIN מעניקה לתלמידיה הזדמנות יוצאת דופן ליטול חלק בהפקות האופנה החשובות בתעשיית השיער בישראל, להיחשף לבימות אופנה יוקרתיות ולהשתתף במופעים הגדולים בתעשיית עיצוב השיער, דוגמא לפעילויות בשנים החולפות: בוגרים ותלמידים האקדמיה השתתפו באירוע " פריטי וומן" של המשביר לצרכן בהאנגר 11 בתל אביב, אירוע שנתי של ביוטי סיטי של סופר פארם בגני התערוכה, עיצוב שיער בתוכניות טלויזיה והפקות אופנה רבות.
לימודי עיצוב שיער
תפנו לעצמכם זמן לסיור מודרך באקדמיה: 
בסיור המודרך באקדמיה תבינו כיצד האקדמיה לעיצוב השיער מוטיה רובין תוביל אתכם אל אינספור הזדמנויות בתעשיית היופי ועיצוב השיער, תכירו את התפיסה האמנותית ואת מערך הלימודים באקדמיה, כי אצלנו תלמדו להכיר שיטות עבודה שפותחו באופן ייחודי ומיוחד עבורכם! 
על מנת להוביל אתכם לדרך חשיבה מקצועית, יצירתית ואישית.
 
שלבי הלימודים ופילוסופיה שעל בסיסה מתקיימים הלימודים ב-אקדמיה לעיצוב שיער Motie Rubin פותחו כצורת פירמידה:
 
תחילת הפירמידה - תחילת הלימודים הבסיסיים בהם תלמדו להכיר את הנושא מקרוב, דרך שיטות עבודה ובאמצעות תרגול מתמיד של שיטות אלה. נפתח את היכולות הדרושות למעצב שיער מקצועי: עין בוחנת, תפיסה אישית, מיומנות, זריזות, שליטה בצבע, אבחון תווי פנים ועוד..

אמצע הפירמידה - השלב המעשי, בו תתאמנו ותיישמו בפועל את מה שלמדתם עד השלב הזה. זהו שלב בו אנו נחדד בדרכים שונות את הכישרון שלכם כדי ליעל ולשפר את סגנון העבודה שלכם.

קצה עליון של הפירמידה – זהו שלב בו מגיע מרכיב הקסם - יצירתיות אישית, שבירת גבולות וחוקים מנחים, כי כמו ה- DNA הוטמעה בכם תפיסה אמנותית חדשה וכעת זהו שלב בו אתם למעשה  היוצרים! אתם מפתחים דרכי חשיבה חדשים באופן עצמאי וייחודי כחתימה אישית של כל אמן.

חוויית לימודים בלעדית לתלמידי אקדמיית מוטיה רובין:
  תלמידי האקדמיה שלנו ניהנים ממקצועיות וחווית לימוד עיצוב שיער ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בכלים הנכונים וליווי של מדריכים מוסמכים, מקצועיים ומלאי מוטיבציה.
מטרתנו היא להרים את הרף ולשמר את האיכות הגבוהה אותה חרטנו על דגלינו.
קורס כימייה למעצבי שיער
איכות באופן עקבי:
בכל פעולה שאנו יוזמים ומפיקים - החל מהסמינרים הקטנים ועד לאירועים הגדולים, מהציוד ועד למוצרים שאנו בוחרים - אנו שואפים תמיד לאיכות הגבוהה ביותר. איכות יוצרת סביבה בה אנשים יכולים ללמוד ורוצים לעבוד בה, היא מטמיעה את המוסר והערכים שהסטודנטים שלנו ישאו עימם לאורך כל הקריירה שלהם.
 
מחויבות לתרבות וערכים:
למרות שאנו פועלים בפסגת האופנה והזוהר, השורשים שלנו טמונים עמוק בלב ערכי האדם. אקדמיית מוטיה רובין הפכה למעשה למשפחה גדולה ומורחבת, בה אנו מתייחסים לכל אחד מהסטודנטים שלנו כמו אל בן או בת משפחה. בזכות ערכים הללו, בוגרי האקדמיה הפכו לתומכים הגדולים שלנו, ביחד אנו ניהנים מכל סמינר ומפגש שמתקיים. 
 
ניסיון עבודה לתלמיד:
במסגרת מסלול הלימודים אותו בחרתם, אפילו המסלול הבסיסי המורחב באקדמיה לעיצוב השיער מוטיה רובין, אנחנו עושים הרבה יותר מאשר רק להכין אתכם לבחינות משרד התעשיה והמסחר או לבחינות הגמר האחרות. אנחנו מספקים לכם חוויה ייחודית שמדמה את רצף העבודה במכוני היופי בישראל, אתם תמיד במרכז העניינים וניהנים מסטז' מעשי, בין אם בשירות ללקוחות במספרה או בין אם תשתתפו באחד מההפקות שתוזמנו אליה.

בית ספר לספרות, קורס ספרות

בית ספר לספרות, תלמידים בפעולה
תוכנית הלימודים שלנו:
תוכנית הלימודים באקדמיית מוטי רובין מעניקה את הידע העיוני הנדרש בבתי ספר לספרות תוך הדגשה על הלוק והטרנדים העכשווים אותם מחפשים לקוחות סלוני היופי, במהלך תוכנית הלימודים באקדמיה לעיצוב שיער מוטי רובין הסטודנטים בקורס עיצוב שיער לומדים לא רק כיצד לעצב שיער וליצור לוק מדהים ללקוחותיהם אלא גם לומדים כיצד לחשוב ולהעז בעצמם, איך לבנות בסיס לקוחות מרוצים, איך להתראיין ולמצב את עצמם בעיני מעסיקים פוטנציאליים ואיך להמשיך ולבנות קריירה מצליחה לאורך זמן. תוכנית הלימודים מפרטת את הצבת היעדים והמטרות, הכרת המוצרים המובילים בתחום, את שיטות המכירה הנכונות ואת האינטראקציה עם הלקוח. עם דגש רב על בניית הקריירה, תוכנית הלימודים שלנו לא מפיקה רק מעצבי שיער מיומנים, היא מפיקה מעצבי שיער מומחים בתחומם. בזמן שאנו מלמדים סטודנטים להפוך למעצבים מובילים בתעשיית היופי, אנו מספקים גם חוויות בלתי נשכחות והתנסויות מדהימות בעזרת ציוד מקצועי לסטודנט שלנו, נשפים ותחרויות נושאות הפרסים שאנו מפיקים במשך השנה.
 
ציוד לתלמיד:

מקצוענים בכל תחום זקוקים לציוד הטוב ביותר על מנת לממש את המירב מהכישרון שלהם. אנו מאמינים כי ציוד טוב הוא חלק מהצלחת מעצב השיער, לכן במעמד הרישום לקורס בסיסי מורחב יוענק לך תיק המאובזר בציוד מקצועי שישרת אתכם גם לאחר תום תקופת הלימודים.

שאלות נפוצות:

 שאלה: האם, לאחר הלימודים בבית ספר לעיצוב שיער מוטיה רובין אני נדרש לעבוד ברשת המספרות מוטיה רובין?
תשובה: לא חייבים, אנו מכשירים את הסטודנטים להצלחה בתעשיית היופי, לכן המטרה שלנו היא לסייע לבוגרי האקדמיה למצוא תעסוקה בסלון יופי מקצועי שיתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים ולמטרות של בוגר האקדמיה.
 
שאלה:  כמה זמן נמשכת תוכנית לימודי ספרות סוג 1 ?
תשובה: המסלול המורחב בפיקוח משרד התמ"ת, ללימודי עיצוב שיער סוג 1 מתוכנן ל-540 שעות אקדמאיות, אך באקדמיית מוטי רובין אנו מעניקים אקסטרה שעות וזאת על מנת שאתם תעשירו את הידע שלכם לרמה גבוהה הרבה יותר סה"כ כ- 9 חודשים בקירוב; משך הלימודים עשוי להשתנות מעט לפי רמת הביצועים של הסטודנט. אנו מאמינים שעל כל סטודנט להתמקצע בכל נושא של תוכנית הלימודים לפני ההתקדמות לשלב הבא.
 
שאלה: האם אתם מבטיחים מציאת תעסוקה?
תשובה: אנו מציעים לבוגרים שלנו יעוץ קרייריסטי על מנת לעזור להם למצוא את מקום העבודה המתאים להם ביותר. 
 
שאלה: למה הכוונה מוסד לימודים "מוכר ע"י משרד התמ"ת"?
תשובה: מוסדות מוכרים ע"י משרד התעשיה והמסחר פועלים בסטנדרטים גבוהים מאוד. הכרת הלימודים ע"י משרד התמ"ת הוא תהליך בקרת איכות שבמסגרתו שירותי התפעול של מוסד הלימודים או תוכנית הלימודים מוערכים על ידי גוף חיצוני כמו מבחני גמר של משרד התמ"ת וכדי לוודא שתוכנית הלימודים אכן השיגה את יעדיה התלמידים צפויים לקבל ציוני מעבר גבוהים.
 
שאלה: האם ניתן ללמוד אצלכם על חשבון הפיקדון הצבאי?
תשובה: לימודי ספרות על חשבון הפיקדון צבאי בהחלט ניתנים באקדמיית מוטיה רובין!
 
שאלה : האם אני זכאי/ת ללמוד בסבסוד או על חשבון הביטוח הלאומי?
תשובה : לימודי ספרות, עיצוב שיער על חשבון ביטוח לאומי , על מנת להתעדכן בסטטוס הזכאות שלך לסבסוד או תשלום מלא עבור לימודי עיצוב שיער, נקבע באופן אישי לכל אזרח בישראל, אנו ממליצים לבדוק את זכאותך במשרדי הביטוח הלאומי תחת הסטטוס, "מענק לימודים תנאי זכאות"
 
שאלה: במה שונה תוכנית לימודים בסיסית מורחבת מתוכנית לימודים בסיסית אינטנסיבית? 
תשובה 1: אורכה של תוכנית הלימודים הבסיסית המורחבת הינה כ-9 חודשים לעומתה תוכנית הלימודים הבסיסית האינטנסיבית אורכת כ -6 חודשים.
תשובה 2: בתוכנית הלימודים הבסיסית המורחבת קיימים מבחני גמר מעשיים ועיוניים של משרד התמ"ת לעומתה בתוכנית האינטנסיבית אין מבחני גמר של משרד התמ"ת ולכן גם משך הלימודים קצר יותר. 
 
כל כמה זמן מתחיל קורס חדש?
על מנת להתעדכן בתאריך תחילת הקורס הבא כדאי לחייג 036091515, או לבדוק בראש כל דף לבחירה הקליקו כאן: קורס עיצוב שיער